Shqiperia

U arrestuan pasi shfrytëzonin 10-vjeçarin për fitime ekonomike nga “TikTok”, jepet sot masa e sigurisë për nënë e bir nga Saranda

u arrestuan pasi shfrytezonin 10 vjecarin per fitime ekonomike nga tiktok jepet sot masa e sigurise per nene e bir nga saranda
u arrestuan pasi shfrytezonin 10 vjecarin per fitime ekonomike nga tiktok jepet sot masa e sigurise per nene e bir nga saranda

Do të njihen me masën e sigurisë ditën e sotme nënë e bir Natasha Rombula dhe Armando Kumaraku, të akuzuar për keqtrajtim të një 10 vjeçari, nipi i Natashës dhe djali i Armandos.

Ata janë denoncuar nga nëna e të miturit, pasi e ekspozonin atë në rrjetin social, “TikTok”, duke folur me një fjalor banal, me qëllim për të përfituar ekonomikisht.

Në rrjetet sociale qarkullojnë shumë video të të miturit ku dëgjohet të flasë me një fjalor banal, i shtyrë nga babai dhe gjyshja e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts