Lifestyle

U fotografua me Drake në ishullin ekzotik, Camila Cabello ndez kureshtjen me deklaratat

u fotografua me drake ne ishullin ekzotik camila cabello ndez kureshtjen me deklaratat
u fotografua me drake ne ishullin ekzotik camila cabello ndez kureshtjen me deklaratat

Camila Cabello ‘luajti’ naiven kur iu kërkua të konfirmonte nëse ka qenë e lidhur me Drake, por sqaroi se pushimet e tyre së bashku nuk ishin vetëm për t’u argëtuar.
Këngëtarja e hitit “Señorita”, tha se ajo shkoi në Turks and Caicos me reperin 37-vjeçar për “punë”, më pas shkeli syrin dhe piu një gllënjkë verë.
“Pra, ishin pushime dhe më shumë,” pranoi ajo përpara se të shtonte, “Unë e adhuroj atë njeri. E admiroj atë. … Të gjithë e duam”.

Prezantuesja Alex Cooper nuk e la t’i shpëtonte ky rast: “Interneti e deshi vërtet kohët e fundit”, duke iu referuar videos virale që dyshohet se tregon organet intime të Drake.

Camila vijoi sërish me sjelljen e saj sikur nuk kuptoi asgjë dhe u përgjigj duke qeshur: “Nuk e di se për çfarë po flet”.

Prezantuesi i emisionit, Alex Cooper, më pas tha: “Interneti me të vërtetë e donte kohët e fundit”, duke iu referuar një videoje virale që dyshohet se tregonte pjesët intime të Drake.

“A kam pasur ndonjëherë çfarë? Si, një bashkëpunim të bukur, artistik me të? Mund të kem ose jo”, tha 27-vjeçarja. U fotografua me Drake në ishullin ekzotik, Camila Cabello ndez kureshtjen

Cabello tha se ata përfunduan bashkë me pushime në një “udhëtim miqsh”. Sipas saj, gjatë kohës që punonte për albumin e ri që do të publikojë së shpejti dëgjonte vazhdimisht “One Dance” nga Drake dhe i propozoi atij që të dëgjonte albumin e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts