Bota

U kap ‘mat’ e zhveshur në makinë bashkë me nxënësin 17-vjeçar, mësuesja 45-vjeçare rrezikon 20 vite burg

u kap mat e zhveshur ne makine bashke me nxenesin 17 vjecar mesuesja 45 vjecare rrezikon 20 vite burg
u kap mat e zhveshur ne makine bashke me nxenesin 17 vjecar mesuesja 45 vjecare rrezikon 20 vite burg

Oficerët e policisë në Kolorado kanë arrestuar një mësuese 45-vjeçare bashkë, e cila u gjet e zhveshur në makinën e bashkëshortit të saj, një zyrtar i Departamentit të Mbrojtjes së SHBA-së. Por mësuesja nuk ishte vetëm, por bashkë me një 17-vjeçar. Aventura për 45-vjeçaren Erin Ward filloi në orët e para të mëngjesit të 13 prillit, kur policia e Douglas County u njoftua për një makinë të dyshimtë të parkuar në një rrugë.

Oficerët që nxituan për të kontrolluar e gjetën Ward të zhveshur në sediljen e pasme të makinës, e cila ishte në emrin e burrit të saj. Në sy të policisë, 17-vjeçari ka hipur në sediljen e shoferit dhe ka shkelur gazin duke tentuar të arratiset, por dy blloqe më vonë është përplasur. Ai u përpoq të arratisej, por më në fund u gjet një orë më vonë.

45-vjeçarja tha në polici se ishte mësuese zëvendësuese në një shkollë dhe aty kishte takuar 17-vjeçarin me të cilin, siç tha ajo, kishin pasur kontakte seksuale. Në Nebraska, mosha në të cilën konsiderohet se ekziston pëlqimi është nga 16 vjeç dhe kjo është arsyeja pse Ward nuk akuzohet për joshje të një të mituri, por për abuzim seksual, duke rrezikuar deri në 20 vjet burg.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts