Shqiperia

U kap me makinë të vjedhur në pikën kufitare të Muriqanit, telashe për 45-vjeçarin nga Ukraina

u kap me makine te vjedhur ne piken kufitare te muriqanit telashe per 45 vjecarin nga ukraina
u kap me makine te vjedhur ne piken kufitare te muriqanit telashe per 45 vjecarin nga ukraina

Një 45-vjeçar, shtetas ukrainas do të hetohet në gjendje të lirë, pasi u kap në pikën kufitare të Muriqanit me një automjet që rezultonte i vjedhur.

“Shërbimet e Policisë Kufitare të PKK Muriqan referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin ukrainas E. Z., 45 vjeç, banues në Ukrainë, për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”, pasi nga verifikimet e kryera në dalje të vendit rezultoi se automjeti që ai drejtonte ishte vjedhur në Ukrainë.”, thekson policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts