Shqiperia

U kap në Kapshticë duke transportuar 6 emigrantë nga vendet e treta, arrestohet 41-vjeçari në Kapshticë

u kap ne kapshtice duke transportuar 6 emigrante nga vendet e treta arrestohet 41 vjecari ne kapshtice
u kap ne kapshtice duke transportuar 6 emigrante nga vendet e treta arrestohet 41 vjecari ne kapshtice

Një 41-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Korçë.

Blutë njoftojnë e 41-vjeçari u kap në Kapshticë duke transportuar 6 emigrantë nga vendet e treta.

Njoftimi: 

-Specialistët për Hetimin e Krimeve të DVKM Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin A. A., 41 vjeç, banues në Tiranë, pasi në fshatin Kuç, Devoll, gjatë patrullimit të kryer nga shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare Kapshticë, u kap duke transportuar me automjetin tip “Citroen”, kundrejt fitimit, 6 emigrantë nga Vendet e Treta.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts