Shqiperia

Ushtroi dhunë ndaj babait të tij, arrestohet 33-vjeçari

ushtroi dhune ndaj babait te tij arrestohet 33 vjecari
ushtroi dhune ndaj babait te tij arrestohet 33 vjecari

Një 33-vjeçar ka rënë në pranga nga policia e Lushnjës.

Sipas komunikatës, A.K., 33-vjeç rezulton banues në Lushnjë dhe dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait tij.

Policia thotë se babai i 33-vjeçarit është i pajisur me urdhër mbrojtje.

Njoftimi i policisë:

U arrestua shtetasi A. K., 33 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij, i pajisur me urdhër mbrojtjeje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts