Shqiperia

Ndarja nga jeta e Kryeredaktorit të gazetës “Panorama” Aristir Lumezi, Flutura Açka: Ka lënë shenjë në median e shkruar. Ngushëllime familjarëve dhe miqve!

ndarja nga jeta e kryeredaktorit te gazetes panorama aristir lumezi flutura acka ka lene shenje ne median e shkruar ngushellime familjareve dhe miqve
ndarja nga jeta e kryeredaktorit te gazetes panorama aristir lumezi flutura acka ka lene shenje ne median e shkruar ngushellime familjareve dhe miqve

Flutura Açka ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të kryeredaktorit të gazetës “Panorama”, Aristir Lumezi.

Në një postim në rrjetet sociale, ajo vlerësoi figurën e Lumezit, duke përcjellë ngushëllimet për familjen dhe miqtë e të ndjerit.

Postimi i plotë:

Aristir Lumezi
Padyshim në radhën e gazetarëve shqiptsrë që kanë lënë shenjê në median e shkruar, është edhe gazetari i njohur Astrir Lumezi. i cili u nda nga jeta para kohe.
Në emrin tim personal dhe në emër të Komisionit Parlamentar për Edukim dhe Mjetet e Informiit Publik i përcjell ngushëllime të thella familjes, të afërmve, kolegëve të Focus Grup dhe Panorama, miqve, të njohurve dhe ndjekësve të shkrimeve dhe opinioneve të tij.
U prehtë në paqe dhe u kujtoftê gjithmonê me dashuri!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts