Kosova

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë, çfarë ka ndodhur

vdekje e dyshimte ne prishtine cfare ka ndodhur
vdekje e dyshimte ne prishtine cfare ka ndodhur

Një person është raportuar i vdekur në Prishtinë.

Policia në raport e ka cilësuar rastin si “vdekje e dyshimtë”, raportojnë mediat e Kosovës.

“Raportohet se nga ekipi mjeksor është pranuar informacioni për një trup të pa jetë të viktimës mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thotë policia.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts