Lifestyle

Vëllai i Meghan Markle bën bujë me videon në You tube duke u tallur me dukeshën e Sussex

vellai i meghan markle ben buje me videon ne you tube duke u tallur me dukeshen e sussex
vellai i meghan markle ben buje me videon ne you tube duke u tallur me dukeshen e

Gjysmëvëllai i Meghan Markle ka bërë bujë në mediat britanike pas videos së tij në Youtube duke u tallur me Dukeshën e Sussex.

Thomas Markle Jr. , 57 vjeç, veshi një parukë me një fjongo dhe futi një jastëk nën bluzën e tij për të imituar Meghan Markle kur ishte shtatzënë.

“Unë jam përsëri unë”, dëgjohet duke thënë me ironi për motrën e tij. “Unë sapo po tregoja karuselin e ri që bleva në eBay nga Montecito,” vazhdoi ai. Teksa imiton motrën e tij, ai është fyes dhe agresiv ndaj dukeshës.

Një nga të parët që reagoi ndaj videos së mësipërme ishte komentatorja mbretërore Jenny Bond, e cila sulmoi Thomas Markle, duke thënë për Daily Mail: “Duke pasur mishin dhe gjakun e saj që drejton akuzën kundër saj, ajo duhet të jetë si tradhtia e fundit për Meghan.”

Madje ajo i cilësoi pamjet si “groteske”.

Ata nuk kanë folur për dhjetë vjet.

Vëllezërit e motrat Markle duket se kanë ndërprerë çdo kontakt për më shumë se një dekadë. Megjithatë, mediat britanike vërejnë se gjysmëvëllai i Meghan Markle synon të shfrytëzojë marrëdhënien e tij me familjen mbretërore.

“Nëse nuk ju pëlqen, mos e shikoni, apo jo? Po, po të mos ishte Meghan Markle, nuk e di se çfarë do të bëja”, thotë ai në video.
Markle punon si montues dritaresh dhe është një nga dy gjysmë-vëllezërit e Meghan Markle.

Gjysmë motra e dukeshës, Samantha Markle, 59 vjeçe, gjithashtu nuk ka asnjë kontakt me motrën e saj.

Samantha, e cila është po aq e larguar nga Megani, e ka përshkruar në mënyrë agresive motrën e saj, për të cilën ndër të tjera ka thënë se ka një “ çrregullim të personalitetit narcisist ”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts