Bota

VIDEO/ Leopardi hyn në dhomën e djaloshit në Indi, zyrtarët zhvendosën…

video leopardi hyn ne dhomen e djaloshit ne indi zyrtaret zhvendosen
video leopardi hyn ne dhomen e djaloshit ne indi zyrtaret zhvendosen

INDI – Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në shtetin e Maharashtra-s në Indi.

Një djalosh 12-vjeçar i quajtur Mohit Ahire po lunate video-lojëra, kur në dhomën e tij hyn një leopard.

Ai ishte brenda një zyre në një sallë dasmash në lagjen Nashik.

Djali iku menjëherë nga dhoma dhe arriti që të marrë edhe celularin e tij.

Zyrtarët nga departamenti i pyjeve më vonë qetësuan situatën dhe zhvendosën leopardin në një pyll.

Ndërsa pamjet e kamerave të sigurisë u bënë virale, Ahire mori shumë lëvdata për të menduarit dhe vepruarit e tij të shpejtë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts