Shqiperia

Dyshohet se është vetëhedhur, gjendjet trupi i pajetë i një 66-vjeçareje në liqenin e Viroit në Gjirokastër

dyshohet se eshte vetehedhur gjendjet trupi i pajete i nje 66 vjecareje ne liqenin e viroit ne gjirokaster
dyshohet se eshte vetehedhur gjendjet trupi i pajete i nje 66 vjecareje ne liqenin e viroit ne gjirokaster

Gjirokastër/Informacion paraprak

Rreth orës 10:00, në liqenin e Viroit, është konstatuar trupi i pajetë i shtetases I. K., 66 vjeçe, banuese në Manalat, me probleme mendore, e cila dyshohet se është vetëhedhur në liqen.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe ato zjarrfikëse, të cilat kanë nxjerrë trupin e pajetë, nga liqeni.

Nga këqyrja paraprake e trupit të kësaj shtetaseje, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts