Lifestyle

Video/ Meghan Markle quhet e vrazhdë dhe e pasigurt nga komentuesit, i kërkoi një gruaje të mos jetë pranë Princit Harry

video meghan markle quhet e vrazhde dhe e pasigurt nga komentuesit i kerkoi nje gruaje te mos jete prane princit harry
video meghan markle quhet e vrazhde dhe e pasigurt nga komentuesit i kerkoi nje gruaje te mos jete prane princit harry

Shfaqja e Meghan Markle dhe Princit Harry në një ndeshje bamirësie polo me kuaj, pushtoi veçanërisht mediat britanike.

Çifti shkëmbyen një puthje në buzë që u bë virale, ndërsa shikuesit vunë re se në zonë kishte edhe kamera Netflix, pasi Duka dhe Dukesha e Sussex po përgatisin një projekt të ri për platformën, me temën e këtij sporti të veçantë.

Harry mori pjesë në garë dhe e fitoi atë, me Meghan Markle që i dhuroi atij trofeun. Megjithatë, një llogari në Instagram me emrin sussexroyal_hm ka zbuluar një tjetër lëvizje të ish-aktores, e cila do të diskutohet.

Markle u filmua nga një pjesëmarrës në garë duke mos lënë një grua të qëndronte pranë Princit Harry për një foto dhe për të festuar gjithashtu fitoren e tij.

Në pamjet që qarkullojnë në rrjetet sociale, dukesha 42-vjeçare dhe princi janë ndër të tjera në skenën e Grand Champions Polo Club në Wellington, Florida, për të bërë foto me trofeun. Në atë moment, një grua u përpoq të ngjitej pranë dukës.

Markle u ngrit në këmbë ndërsa gruaja e panjohur nuk u largua nga Harry dhe Meghan i tha asaj, sipas Page Six: “ A dëshiron të vish këtu? ». Në fillim gruaja nuk iu përgjigj kërkesës së dukeshës derisa një palë e tretë e përsëriti atë. Pastaj ajo shkoi dhe qëndroi pranë Markle.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts