Sport

VIDEO/ Messi protagonist me gol, Inter Miami takohet me fitoren

video messi protagonist me gol inter miami takohet me fitoren
video messi protagonist me gol inter miami takohet me fitoren

Pas 3 ndeshjesh me rezultate negative, Inter Miami është takuar përsëri me fitoren. Messi me shokë triumfuan 2-3 ndaj Sporting Kansas City, në transfertë.

Ekipi i Martinos e pa veten në disavantazh pas 6 minutash lojë ( gol i Thommy), por ia doli të përmbysë llogaritë. Gomez vendosi ekuilibrat e përkohshme, përpara se Messi të kalojë në epërsi për herë të parë në këtë takim skuadrën. Deri në fundin e ndeshjes të dy skuadrat realizuan nga një gol, me Thommy dhe Luis Suarez. Inter Miami ka 15 pikë të grumbulluara, pas 9 ndeshjesh.

[embedded content]
(J.S/BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts