Bota

VIDEO/ Postimi i Trump për eklipsin diellor bën xhiron e rrjetit, ja pse të gjithë ishin kundër

video postimi i trump per eklipsin diellor ben xhiron e rrjetit ja pse te gjithe ishin kunder
video postimi i trump per eklipsin diellor ben xhiron e rrjetit ja pse te gjithe ishin kunder

Dje mbarë bota ishte në pritje të eklipsit të diellit, por ata që jo të gjithë patën fatin që ta shijonin. Ndërkohë, ish-presidenti Donald Trump përmes një postimi ka ngjallur reagime.

Kandidati për president postoi një reklamë të çuditshme fushate në “Truth Social” ku koka e tij merr rolin e hënës dhe bllokon diellin. Videoja hapet me fjalët “Momenti më i rëndësishëm në historinë njerëzore ndodh në vitin 2024”, shoqërua me një muzikë dramatike.

Ndërkohë, ajo që bën ‘bujë’ është skica e kokës së Donald Trump. “Ne do ta shpëtojmë Amerikën dhe do ta bëjmë përsëri të madhe.”, është fraza e përzgjedhur në video.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts