Lifestyle

VIDEO/ Romeo dhe Heidi nuk përmbahen në suitë, momente intime nga çifti!

video romeo dhe heidi nuk permbahen ne suite momente intime nga cifti
video romeo dhe heidi nuk permbahen ne suite momente intime nga cifti

Këto ditë Romeo dhe Heidi kanë pasur mundësinë të shijojnë ambjentet e suitës në privatësi, si çifit i vetëm i mbetur brenda shtëpisë.

Edhe pse pati shumë komente lidhur me distancën dhe mungesën e vëmendjes që Romeo pati ndaj Heidit dukej se gjërat kanë ndryshuar.

Mes puthjeve dhe përqafimeve çifti dhuroi momente shumë të bukura mes tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts