Shqiperia

VIDEOLAJM/ Mure të djegur dhe orendi të shkatërruara, dalin pamjet nga banesa e shkrumbuar në Korçë

videolajm mure te djegur dhe orendi te shkaterruara dalin pamjet nga banesa e shkrumbuar ne korce
videolajm mure te djegur dhe orendi te shkaterruara dalin pamjet nga banesa e shkrumbuar ne korce

Një ngjarje e rënë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë. ku si pasojë e zjarrit të rënë në katin e parë të një pallati, është shkrumbuar shtëpia e një të moshuare.

Nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetarja Lorena Kodra, shihet se si shtëpia është plotësisht e shkrumbuar, ndërkohë që zjarrfikësit kanë moshuar flakët.

Më parë policia njoftoi se 64- vjeçarja pronare e banesës, u asfiksua dhe u dërgua në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa janë evakuuar edhe banorë e pallatit.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts