Shqiperia

Vodhi para dhe bizhuteri në banesën e 47-vjeçares, arrestohet ‘skifteri’ në Shkodër

vodhi para dhe bizhuteri ne banesen e 47 vjecares arrestohet skifteri ne shkoder
vodhi para dhe bizhuteri ne banesen e 47 vjecares arrestohet skifteri ne shkoder

Arrestohet një 35-vjeçar në Shkodër për vjedhje në një banesë. Bëhet fjalë Drilon Çunin.

“Komisariati i Policisë Shkodër, në kuadër të planit operacional “Sundimi i ligjit”, me qëllim zbardhjen e vjedhjes së një shume parash, disa bizhuterive dhe sendeve të tjera me vlerë, më datë 21.03.2024, në banesën e një 47-vjeçareje, në fshatin Krajë, kreu veprimet hetimore dhe dentifikoi e kapi autorin e dyshuar, shtetasin D. Ç., 35 vjeç, banues në fshatin Mollaz, Skrapar.

Gjithashtu, vijon puna për të zbardhur vjedhje të tjera që mund të ketë kryer ky shtetas.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër.”, sqaron policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts