Shqiperia

8 Marsi/ Nga Nexhmije Pagarusha te Vjosa Osmani e Majlinda Kelmendi, Ilir Meta ndan fotot me personalitetet gra të Kosovës: Na bëtë krenar!

8 marsi nga nexhmije pagarusha te vjosa osmani e majlinda kelmendi ilir meta ndan fotot me personalitetet gra te kosoves na bete krenar
8 marsi nga nexhmije pagarusha te vjosa osmani e majlinda kelmendi ilir meta ndan fotot me personalitetet gra te kosoves na bete krenar

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta, në këtë 8 Mars ka postuar foto me gra, vajza dhe nëna të Kosovës

Mes tyre janë foto të ish- presidentit me Vjosa Osmanin, Nexhmije Pagarushën dhe Majlinda Kelmendin.

“Një urim i përzemërt për 8 Marsin për gratë, nënat dhe vajzat e Kosovës me këtë “buqetë” të mrekullueshme personalitetesh që me sukseset e tyre kanë shkëlqyer në çdo fushë duke bërë krenar Kosovën dhe mbarë kombin shqiptar!”, ka shkruar ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts