Kosova

Zhduket një grua në Skënderaj, kur doli për herë të fundit nga shtëpia

zhduket nje grua ne skenderaj kur doli per here te fundit nga shtepia
zhduket nje grua ne skenderaj kur doli per here te fundit nga shtepia

SKËNDERAJ – Policia e Kosovës, në raportin e fundit 24-orësh, ka njoftuar se një grua është zhdukur pa lënë gjurmë në Skënderaj.

Në raport bëhet me dije se gruaja ka dalë nga shtëpia që më datë 6 mars dhe nuk është kthyer më. Nuk dihet vendndodhja e saj.

“Skenderaj 06.03.2024 – 11:00. Ankuesja kosovare ka raportuar se në këtë datë, viktima kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raport. Rasti po hetohet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts