Shqiperia

Aksident në aksin Fier-Patos, dy makinat përplasen me njëra-tjetrën dhe përfundojnë në kanal

aksident ne aksin fier patos dy makinat perplasen me njera tjetren dhe perfundojne ne kanal
aksident ne aksin fier patos dy makinat perplasen me njera tjetren dhe perfundojne ne kanal

Një aksident automobilistik ka ndodhur vetëm disa momente më parë në aksin rrugor Fier-Patos në vendin e quajtur “Kthesa e Portezës”.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë përfunduar në kanalin anësor të rrugës.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia, ndërsa ende nuk dihet gjendja e të aksidentuarve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts