Shqiperia

VIDEO/ Përfshihet nga flakët banesa në Shkodër, dyshohet se zjarri…

video perfshihet nga flaket banesa ne shkoder dyshohet se zjarri
video perfshihet nga flaket banesa ne shkoder dyshohet se zjarri

Një banesë në fshatin Gimaj të Shkodrës është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme, fatmirësisht pa pasur lëndim të banorëve.

Mësohet se shtëpia është shkrumbuar totalisht, edhe pse forcat zjarrfikëse dhe autoritetet përkatëse janë lajmëruar për rastin.

[embedded content]

Sakaq, ende nuk dihen arsyet e nisjes së zjarrit, ndërsa dyshohet se flakët mund të jenë shkaktuar aksidentalisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts