Shqiperia

Dalin pamjet/ Nën masa të rrepta sigurie, ja momenti kur ekstradohet nga Kosova drejt Shqipërisë, Gëzim Çela

dalin pamjet nen masa te rrepta sigurie ja momenti kur ekstradohet nga kosova drejt shqiperise gezim cela
dalin pamjet nen masa te rrepta sigurie ja momenti kur ekstradohet nga kosova drejt shqiperise gezim cela

Nën masa të rrepta sigurie, dalin momenti kur ekstradohet nga Kosova drejt Shqipërisë, Gëzim Çela. Ka qenë ministri i Brendshëm, Taulant Balla ai që ka postuar pamjet.

“🇦🇱Përgëzoj Policinë e Shtetit 🤝 Policinë e Kosovës për bashkëpunimin e ngushtë disamujor që u finalizua me ekstradimin e kreut të një organizate kriminale, i cili ishte i prej shumë vitesh i kërkuar nga drejtësia. Ky bashkëpunim po intensifikohet çdo ditë me agjencitë partnere kudo, për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë.”, shkruan Balla.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts