Lifestyle

Dalja e re publike e Kate Middleton me Princin William, Mediat: E lumtur, e shëndetshme dhe e relaksuar

dalja e re publike e kate middleton me princin william mediat e lumtur e shendetshme dhe e relaksuar
dalja e re publike e kate middleton me princin william mediat e lumtur e shendetshme dhe e relaksuar

Teksa familja mbretĂ«rore pĂ«rpiqet tĂ« hedhĂ« pas krahĂ«ve ‘PhotoGate’ e Kate Middleton, Princesha e Uellsit u pa – gjatĂ« fundjavĂ«s – me Princin William duke shijuar njĂ« shĂ«titje nĂ« njĂ« dyqan bujqĂ«sor nĂ« Windsor.

The Sun dhe Daily Mail theksojnĂ« se ky Ă«shtĂ« dyqani i saj i preferuar nĂ« Windsor dhe se ajo dukej “e lumtur, e relaksuar dhe e shĂ«ndetshme”, duke shĂ«nuar herĂ«n e parĂ« qĂ« ajo Ă«shtĂ« parĂ« jashtĂ« qĂ« kur i Ă«shtĂ« nĂ«nshtruar njĂ« operacioni.

Kate dhe William u panë në një nga vendet e tyre të preferuara, rreth një milje nga shtëpia e tyre e fshatit Adelaide, në Windsor.

NjĂ« dĂ«shmitar okular qĂ« e pa çiftin i tha Sun: “Pas tĂ« gjitha thashethemeve qĂ« qarkulluan, u befasova kur i pashĂ« atje. Kate ishte jashtĂ« pĂ«r pazar me William dhe dukej e lumtur dhe mirĂ«. FĂ«mijĂ«t nuk ishin me ta, por Ă«shtĂ« njĂ« shenjĂ« e mirĂ« qĂ« ajo Ă«shtĂ« mjaft mirĂ« pĂ«r tĂ« zbritur nĂ« dyqane.

Dhe siç vë në dukje shtypi britanik, çifti nuk u fotografua, duke respektuar kërkesën e tyre për privatësi derisa Kate Middleton të shërohet. Megjithatë, kjo paraqitje e përbashkët e tyre cilësohet si një shenjë inkurajuese se ajo po hedh hapat e parë drejt rikuperimit.

Gjithashtu, Princi William, para daljes së tyre të përbashkët dhe tre ditë pas bujës me foton e Kate, bëri një vizitë mbretërore dhe lavdëroi gruan e tij me komentin e tij.

Në veçanti ai u shfaq në hapjen e një objekti bamirësie për të rinjtë në Londrën Perëndimore dhe ndërsa dekoronte biskota me fëmijët, ai u tall me mungesën e kreativitetit të tij.

NĂ« njĂ« koment qĂ« sigurisht nuk kaloi pa u vĂ«nĂ« re, Princi i Uellsit tha: “Gruaja ime Ă«shtĂ« natyra artistike. Edhe fĂ«mijĂ«t e mi janĂ« mĂ« artistikĂ« se unĂ«â€. Sipas Sky News, Princi William gjithashtu luajti basketboll me fĂ«mijĂ«t dhe adoleshentĂ«t.
“Sa kohĂ« shpenzoni nĂ« telefonin tuaj nĂ« ditĂ«?” I pyeti adoleshentĂ«t, duke shtuar dhe qeshur: “Ne tĂ« gjithĂ« duhet tĂ« jemi tĂ« sinqertĂ« pĂ«r kĂ«tĂ«.” Kur njĂ« vajzĂ« tha se kalon 15 orĂ« nĂ« ditĂ« nĂ« telefonin e saj, William u pĂ«rgjigj: “Kjo Ă«shtĂ« shumĂ« – VĂ« bast qĂ« ndihesh mĂ« mirĂ« kur vjen kĂ«tu”.

“Edhe tĂ« rriturit janĂ« fajtorĂ« pĂ«r kĂ«tĂ«. Dhe ne duhet tĂ« jemi mĂ« tĂ« mirĂ« me telefonat tanë  Ne shpenzojmĂ« vite nĂ« telefonat tanĂ«,” tha ai.

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts