Shqiperia

Dhunuan të riun me shkopinj dhe levë hekuri, agresorët ishin zënë pak ditë më parë me ‘shënjestrën’. Detajet

dhunuan te riun me shkopinj dhe leve hekuri agresoret ishin zene pak dite me pare me shenjestren detajet
dhunuan te riun me shkopinj dhe leve hekuri agresoret ishin zene pak dite me pare me shenjestren detajet

Zbardhen detaje të reja në lidhje me sherrin e dhunshëm sot në Korçë. Një grup të rinjsh kanë dhunuar me shkopinj 30-vjeçarin Ramadan Hasani.

Burime për BalkanWeb bënë me dije se sherri mes tyre dhe të riut ka nisur në datën 14 shkurt.

Sipas burimeve nga policia mësohet se ka qenë Ramadan Hasani dhe vëllai i tij që kanë rrahur Spartak Selimën dhe më pas ditën e sotme Selima së bashku me një familjar dhe dy shokë kanë gjetur 30-vjeccarin dhe e kanë sulmuar me leva hekuri dhe shkopinj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts