Shqiperia

“Do të mundësojë mbështetje për 6 vendet e rajonit”, Rama zbulon detaje nga Plani i Ri i Rritjes, pak para samitit BE-Ballkani Perëndimor

do te mundesoje mbeshtetje per 6 vendet e rajonit rama zbulon detaje nga plani i ri i rritjes pak para samitit be ballkani perendimor
do te mundesoje mbeshtetje per 6 vendet e rajonit rama zbulon detaje nga plani i ri i rritjes pak para samitit be ballkani perendimor

Teksa pritet që të nisë sot punimet samiti BE-Ballkani Perëndimor, ku në fokus do të jetë plani i ri i rritjes, vjen një reagim nga kryeministri Edi Rama.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Rama thekson se ky plan do të mundësojë një mbështetje të re për gjashtë vendet e rajonit.

“MIRËMËNGJES ⭐️
dhe me veçantinë e një tjetër dite, ku Shqipëria mikpret Samitin e Ballkanit Perëndimor me BE për Planin e Ri të Rritjes, i cili do të mundësojë një mbështetje të re për gjashtë vendet e rajonit tonë, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts