Lifestyle

Donald Veshaj ironizon debatin e Romeos me Meritonin: Paska ardhur koha e “burrave”

donald veshaj ironizon debatin e romeos me meritonin paska ardhur koha e burrave

TIRANE

Ditën e djeshme Romeo, Meritoni dhe Liami u përfshinë në debate të ashpra, ku u sulmua Heidi dhe familjarët nga jashtë. Lidhur me këtë debat ka reaguar edhe Donaldi, i cili ka ironizuar me anë të një ‘story’ në ‘Instagram’ ku shkruan:

Paska ardhur koha e ‘burrave’ o njerëz, e trimave. Mirë që për këtë djalin e kanë maçin në bark po me familjen e këtij pse këta trimat? Këta ‘burrat’ këtë quajnë lojë të fortë me përmendje njerëzish nga jashtë dhe ngacmime të vajzës që ke në krah. Kjo na qenka trimëria, o trima?

  • foto galeri

Por reagimet nuk kanë munguar as nga Elgit Doda, i cili shkruan në ‘instastory’:

“E kush ka ngel me tregu burrërin, njërin që e kap policia për mashtrim në mes të emisionit dhe tjetri që përndjek gratë. Që të dy i ngacmojnë tjetrit vajzën që ka në krah vetëm për të nxjerr nga vetja burrëri, ha”- shkruan Elgit Doda.

  • foto galeri
Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts