Sport

Dyshohej se tradhtoi Joao Felix me një lojtar tjetër, modelja nuk fshihet më

dyshohej se tradhtoi joao felix me nje lojtar tjeter modelja nuk fshihet me

Modelja portugeze Magui Korseiro më në fund ka zbuluar se kush është i dashuri i saj. Dhe për fatin e keq të Zhoao Feliks, është pikërisht një nga emrat më të cilët aludohej se e kishte tradhëtuar në periudhën kur ishin bashkë.

Korseiro ishe e lidhur për disa vite me yllin e futbollit portugez, por u akuzua disa herë për histori me persona të tjerë, si futbollisti Pedro Porro, e më pas edhe me pilotin e Formula 1, Lando Norris.

Pas ndarjes me Zhoao Feliks, ajo për disa muaj u shfaq e vetme. Por këtë fundjavë, modelja ishte e pranishme në finalen e turneut të tenisit Monte Karlo Masters, e shoqëruar pikërisht nga piloti i Formula 1, Lando Norris, pasi u kap nga kamerat televizive në tribunë.

Dsfsdfsdfdsf
Dsfsdfsdfdsf

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts