Sport

E ardhmja e Inzaghit, Marotta: Interi nuk ka dyshime

e ardhmja e inzaghit marotta interi nuk ka dyshime
e ardhmja e inzaghit marotta interi nuk ka dyshime

Simone Inzaghi nuk ka qenë asnjëherë çështje te Interi, e ardhmja e tij duket në Milano. Rinovimi i teknikut me klubin zikaltër do të vijë shumë shpejt, të paktën kështu u shpreh administratori i deleguar, Beppe Marotta.

“Zgjedhja e Inzaghit Ă«shtĂ« kolektive, padyshim qĂ« klubet pĂ«rbĂ«hen nga profesionistĂ« dhe ne e bĂ«mĂ« kĂ«tĂ« zgjedhje sĂ« bashku. Tek ai gjetĂ«m cilĂ«si profesionale dhe njerĂ«zore, tĂ« cilat shpesh janĂ« mĂ« tĂ« rĂ«ndĂ«sishme. Ai ka treguar me fakte se di tĂ« bĂ«jĂ« mirĂ« dhe Ă«shtĂ« profili ideal pĂ«r tĂ« tashmen dhe tĂ« ardhmen e Interit” – tha Marotta. Interi Ă«shtĂ« pranĂ« titullit kampion, teksa e sheh veten tĂ« shkĂ«putur nga ndjekĂ«sit.

(J.S/BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts