Lifestyle

VIDEO/ Shuhen “gjakrat”? Romeo shkrin së qeshuri Meritonin me veprimin e tij

video shuhen gjakrat romeo shkrin se qeshuri meritonin me veprimin e tij
video shuhen gjakrat romeo shkrin se qeshuri meritonin me veprimin e tij

TIRANE

Romeo dhe Meritoni e konsideronin njëri-tjetrin miq të ngushtë ditën që hynë në shtëpinë Big Brother Vip. Megjithatë nuk kaloi shumë kur filluan përplasjet e tyre të para brenda Big Brother VIP.

Tani ata e quajnë njëri-tjetrin armiq madje arrijnë deri aty sa ofendohen mes tyre.Por, mbrëmjen e djeshme një gjest i Romeos e ka bërë Meritonin të qeshë me të madhe.

Ka qenë aktori i cili ka imituar bashkëpatriotin e tij vlonjat, Jetmirin, me të cilin është në konflikt të vazhdueshëm. Meritoni nuk ka mbajtur të qeshurën duke thënë: Oh vdiqa!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts