Sport

E ftuar nga Thuram, ish-gruaja e Matthaus: Inter të emocionon

e ftuar nga thuram ish gruaja e matthaus inter te emocionon

“Interi Ă«shtĂ« gjithmonĂ« njĂ« emocion! Faleminderit Turam pĂ«r ftesĂ«n nĂ« San Siro”. Ishte ky mesazhi i postuar nĂ« rrjetet sociale nga Kristina Liliana, e cila bĂ«ri publike miqĂ«sinĂ« mes sulmuesit francez dhe modeles ukrainase.

Kristina u shfaq nĂ« stadiumin “Meazza” me fanellĂ«n e zikaltĂ«rve tĂ« Lothar MatthĂ€us. Jo sepse legjenda e futbollit gjerman Ă«shtĂ« thjesht njĂ« idhull i saj.

Kristina 1
Kristina 1

Modelja ukrainase ka qenë e martuar për dy vite me ish-mbrojtësin gjerman dhe duket se e vetmja gjë që ka mbetur prej tij është dashuria për ngjyrat zikaltër, duke bërë tifo ashtu si më parë, për Interin.

Kristina
Kristina

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts