Lifestyle

Finalja e Big Brother Vip Kosova/ Këngëtari Blero rrihet me truprojat pas festës, shkak u bë…

finalja e big brother vip kosova kengetari blero rrihet me truprojat pas festes shkak u be
finalja e big brother vip kosova kengetari blero rrihet me truprojat pas festes shkak u be

Mbrëmë u mbajt finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Pas mbarimit të spektaklit, të gjithë konkurentët e këtij edicionin ishin pjesmarrës në ‘After Party’, për të festuar mbarimin e këtij rrugëtimi.

Por, duket se çdo gjë nuk shkoi mirë për njërin nga ish banorët e shtëpisë. Dhe bëhet fjalë për këngëtarin Blero.

Burime të Prive bëjnë të ditur se Blero ka pasur një konfrontim fizik me sigurimin dhe shkak për këtë u bë e dashura e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts