Sport

FOTO/ E fiksuar pas pazhit, Izabel Goulart ngre temperaturat: I rikthehemi dushit të hapur

foto e fiksuar pas pazhit izabel goulart ngre temperaturat i rikthehemi dushit te hapur

Izabel Goulart, modelja e famshme braziliane, e fejuara e portierit të Frankfurt, Kevin Trapp, vijon të magjeps në çdo dalje të sajë në rrjetet sociale. Goulart është shumë aktive në Instagram, ku pjesa më e madhe e fotove janë në plazhe të ndryshme, foto me bikini. Modelja mezi po priste që të vinte vera, për të bërë dush në vende të hapura:

“I rikthehemi dushit tĂ« hapur”, shkruan modelja shoqĂ«ruar mĂ« foto shumĂ« sensuale.

173002790 C0608348 9094 4d28 9a51 D98e4b935d89
173002790 C0608348 9094 4d28 9a51 D98e4b935d89

Izabel është një nga modelet më të përfolura në rrjetet sociale, sigurisht edhe nga më të komentuarat, kjo dhe për shkak të historive rozë që e kanë shoqëruar. Në një periudhë kohë u përfol se Izabel kishte një lidhje të fshehtë me Neymar, gjatë kohës kur sulmuesi brazilian dhe Kevin Trapp luanin të dy për PSG.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts