Lifestyle Sport

FOTO/ Kush është Federica Lelli, e dashura e re e Mateo Berrettini-t

foto kush eshte federica lelli e dashura e re e mateo berrettini t
foto kush eshte federica lelli e dashura e re e mateo berrettini t

Mateo Berrettini ka lënë pas lidhjen me bukuroshen Melissa Satta. Tenisti italian ka nisur një histori të re dashurie me modelen Federica Lelli. Ndryshe nga Melissa, Lelli është një bionde simpatike, e cila ashtu se Melissa është modele dhe influencer. Lelli është parë shpesh në turne tenisi ku nuk mungojnë fotot me personazhe si Novak Djokovic.

Me shumë mundësi, bukuroshja pëlqen këtë sport, një arsye e fortë për t’i qëndruar në krah Mateo Berrettinit. Pavarësisht se nuk ka ende foto mes tyre, mediat praj kohësh flasin se mes Berrettinit dhe Lelli-t ka nisur një histori e fortë dashurie.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts