Lifestyle

FOTO/ Rita Ora në lidhje treshe, puthje e përqafime – kush është aktorja që ka hyrë në mes të çiftit

foto rita ora ne lidhje treshe puthje e perqafime kush eshte aktorja qe ka hyre ne mes te ciftit
foto rita ora ne lidhje treshe puthje e perqafime kush eshte aktorja qe ka hyre ne mes te ciftit

Ka kaluar vetëm pak kohë nga dita që lidhja e këngëtares shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe regjisorit Taika Waititi, është konfirmuar, megjithatë duke se çiftit nuk i mjafton njëri-tjeri.

Pasi ata janë fotografuar nga lentet e gazetarëve, krah aktores bukuroshe Tessa Thompson, duke shkëmbyer puthje dhe përqafime “treshe”.

Të papërmbajtshëm Rita, Taika dhe Tessa nuk ndalin përqafimet, të qeshurat dhe puthjet për njeri-tjetrin.

Të veshur “casual” dhe duke shijuar pijen e tyre, “treshja” po shkakton “zhurmë” në rrjet dhe po ngre shumë pikëpyetje rreth marrëdhënies së tyre.

Rita është komentuar ashpër edhe për faktin, se i dashuri i saj i ri, regjisori Taika Waititi, është 15 vite më i madh se ajo.

Por komentet duket se nuk e “prekin” këngëtaren dhe ajo “godet” serish me të rejat e fundit, për mundësinë e një marrëdhënieje ‘treshe”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts