Shqiperia

FOTOLAJM/ Nga ministrat, te deputetët, zyrtarët i besojnë ngjyrave të errëta në këtë ditë me shi, ‘parada’ e së enjtes në Kuvend

fotolajm nga ministrat te deputetet zyrtaret i besojne ngjyrave te erreta ne kete dite me shi parada e se enjtes ne kuvend
fotolajm nga ministrat te deputetet zyrtaret i besojne ngjyrave te erreta ne kete dite me shi parada e se enjtes ne kuvend

Padyshim që çdo të enjte kur ka Kuvend, jemi mësuar me ‘paradën’ e ministrave dhe deputetëve, të cilët zgjedhin të jenë të kuruar në seancat plenare.

Siç shihet nga disa foto të publikuara nga LSA, ligjvënësit kanë zgjedhur kryesisht të veshin veshje të errëta, për shkak edhe të motit me shi.

Ndërkohë, momente pikante vinë nga brenda sallës. Për më tepër shihni fotot.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts