Shqiperia

FOTOLAJM/ U përdor nga vrasësit e Gentjan Bejtjas, ja çfarë ka mbetur nga automjeti i shkrumbuar i krimit

fotolajm u perdor nga vrasesit e gentjan bejtjas ja cfare ka mbetur nga automjeti i shkrumbuar i krimit

Ja çfarë ka ngelur nga makina e djegur sot në fshatin Hasan të Fushë-Krujës.

Mjeti tip fuoristradë tip ‘Land Rover’, dyshohet se u përdor nga autorët e dyshuar për vrasjen e Gentjan Bejtjas, i cili u vra sot në oborrin e banesës së tij në Larushk.

Siç shihet në pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta, shihet se mjeti është shkrumbuar totalisht, ndërsa brenda tij janë gjetur të djegur 4 kallashnikovë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts