BigBrother VIP

Hapet televotimi për liderin e ri, ja avantazhi që do të ketë në lojë

hapet televotimi per liderin e ri ja avantazhi qe do te kete ne loje

00:09 – 20.03.2024

Hapet televotimi për liderin e ri, ja avantazhi që do të ketë në lojë

hapet televotimi per liderin e ri ja avantazhi qe do te kete ne loje
hapet televotimi per liderin e ri ja avantazhi qe do te kete ne loje

Në “prime” është hapur një televotim për liderin e ri të shtëpisë, i cili do të ketë një avantazh në lojë.

Përveç se do të jetë lider për javën e ardhshme, ai gjithashtu do të çojë tre banorë në televotimin e së shtunës.

Atyre do t’i bashkohet dhe Ledjona, me një nga banorët që duhet të lërë shtëpinë të shtunën.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts