BigBrother VIP

Hapet zarfi për Liamin, publiku e rikthen dhe njëherë në shtëpi

hapet zarfi per liamin publiku e rikthen dhe njehere ne shtepi

00:10 – 20.03.2024

Hapet zarfi për Liamin, publiku e rikthen dhe njëherë në shtëpi

hapet zarfi per liamin publiku e rikthen dhe njehere ne shtepi
hapet zarfi per liamin publiku e rikthen dhe njehere ne shtepi

Liami është rikthyert në shtëpinë e Big Brother nga televotimi që u hap natën e sotme.

Publiku vendosi me anë të një televotimi që ai të rikthehet dhe të bëhet sërish banor.

Ai u largua një dit pasi hyri për shkak të disa problemeve me ligjin, i cili u shpall i pafajshëm nga Gjykata.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts