Lifestyle

Heidi flet për eksperiencën në Grande Fratello: Më shkaktoi ankth

heidi flet per eksperiencen ne grande fratello me shkaktoi ankth
heidi flet per eksperiencen ne grande fratello me shkaktoi ankth

TIRANE

Në një bisedë me banorët, Heidi ka folur për eksperiencën e saj në Grande Fratello, që sipas saj, i shkaktoi ankth. Heidi tha se fakti që njerëzit në rrugë e njihnin nuk e bënte të ndihej aspak mirë.

“Kur hyn aty, ti nuk e di çfarë mund të ndodhë, je me ata personat aty dhe je në rregull. Kur dola, mua më shkaktoi ankth. Mua m’u bë e kundërta. Prisja që të kalonin ditët që të isha prapë e qetë. Mua m’u bë totalisht e kundërta. Momenti i parë për mua ka qenë i keq. Ideja që del në rrugë dhe të njohin mua ma hiqte turin,” -ka rrëfyer Heidi.

Më pas, ajo tha se mësohesh me këtë gjë dhe e shfrytëzon, prandaj u bë edhe pjesë e BBVIP.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts