Lifestyle

Zarfi i zi/ Ilnisa dhe Meritoni skualifikohen nga “Big Brother VIP”, në garë me Eglën për…

zarfi i zi ilnisa dhe meritoni skualifikohen nga big brother vip ne gare me eglen per
zarfi i zi ilnisa dhe meritoni skualifikohen nga big brother vip ne gare me eglen per

Ilnisa dhe Meritoni skualifikon nga “Big Brother VIP”. Ky ishte vendimi i ‘Vëllait të madh’ që u lexua mbrëmë pasi u hap zarfi i zi.

“Ilnisa dhe Meriton, pavarësisht paralajmërimeve të njëpasnjëshme nga Vëllai i Madh, ju keni vazhduar të silleni po njëlloj duke përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh, pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin të 72 orëve të fundit, ka vendosur që ju të dy të skualifikoheni nga gara”, tha Ledioni.

Në fakt, pasi u lexua zarfi, Ilnisa dhe Meritoni u futën në dhomën e zezë, ndërsa në një dhomë tjetër të bardhë ishte Egla. Pasi qëndruan atje për disa minuta, ata iu bashkuan Eglës në dhomën e bardhë, ndërsa për të tre është hapur një televotim se kush prej tyre do të rifuten në shtëpinë e Big Brother, ndërsa njëri do të eliminohet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts