Lifestyle

John Travolta luan rolin kryesor në thrillerin policor ‘Cash Out’

john travolta luan rolin kryesor ne thrillerin policor cash out
john travolta luan rolin kryesor ne thrillerin policor cash out

John Travolta luan rolin e një mashtruesi profesionist në filmin thriller Cash Out, duke u kthyer në aksion ndërsa bën një grabitje të ashpër në Miami.

Mason dhe ekipi i tij “e quajnë dorëheqjen përgjithmonë pas një tradhtie të dyfishtë që do të thotë një përplasje pothuajse me ligjin”, thuhet në përmbledhjen e filmit.

“Por kur ai kapet nga plani i çmendur i vëllait të tij më të vogël për të grabitur një bankë, ai tundohet në mashtrimin më të madh që ka bërë ndonjëherë dhe kthehet në mënyrat e tij të vjetra.”

Ai luan së bashku me yllin e dashur të “Sex and the City”, Kristin Davis, Lucas Haas, reperin Quavo dhe Joel Coen dhe Sean Astin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts