Lifestyle

“Ju këndofsha në dasëm”, Vesa Luma poston foton e takimit të parë të Diola Dostit me biznesmenin

ju kendofsha ne dasem vesa luma poston foton e takimit te pare te diola dostit me biznesmenin

Çdo moment bashkë, pjesë e familjes së njëri-tjetrit dhe udhëtimet, duket sikur Diola Dosti dhe biznesmeni kosovar Erolld Belegu njihen prej një jete. Por në fakt, siç na ka treguar vetë çifti, ata janë njohur me njëri-tjetrin në shkurt të këtij viti, pra rreth dy muaj më parë.

Shkak është bërë Vesa Luma, pasi Diola dhe Erolldi janë njohur dhe dashuruar në koncertin e saj.

Ditën e sotme, këngëtarja ka postuar një foto nga takimi i parë i çiftit, në koncertin e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Pra këtu, në ‘Pikë Vese’, në kërë moment lindi dashuria e dy miqve të mi që i dua fort. Ju knofsha në dasëm”, shkruan këngëtarja.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts