Shqiperia

Kundër ligjit për tatimin me 23% për profesionet e lira, Rithemelimi dorëzon sot ankimim në Gjykatën Kushtetuese

kunder ligjit per tatimin me 23 per profesionet e lira rithemelimi dorezon sot ankimim ne gjykaten kushtetuese
kunder ligjit per tatimin me 23 per profesionet e lira rithemelimi dorezon sot ankimim ne gjykaten kushtetuese

Rithemelimi dorëzon sot anikimin në Gjykatën Kushtetuese për ligjin e tatimit me 23% për profesionet e lira.

Dje ishte kreu i grupit parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi ai që njoftoi për hapin në fjalë.

“Sot ne oren 12:30, anetaret e Komisionit te Ekonomise, ne emer te Grupit Parlamentar te PD-së dorezojne ankimimin në Gjykatën Kushtetuese, për ligjin e tatimit 23% për profesionet e lira.”, thuhet në reagim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts