Lifestyle

‘Kur familja nuk të lejon të bësh një foto’, Salma Hayek pozon me bikini, por…

kur familja nuk te lejon te besh nje foto salma hayek pozon me bikini por

Salma Hayek ka shpërndarë disa foto në llogarinë e saj personale në Instagram.

Aktorja e njohur, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka postuar disa foto duke pozuar me bikini blu teksa ngjitej në shkallët e një varke.

Megjithatë, duket se aktoren nuk e kanë lënë të pozojë e pashqetësuar pasi shihet duke u spërkatur me ujë.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Kur familja juaj nuk ju lejon të bëni një foto me bikini ”, ka shkruar ajo postimin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts