Kosova

Tronditet Peja nga krimi në familje, burri vret gruan

tronditet peja nga krimi ne familje burri vret gruan
tronditet peja nga krimi ne familje burri vret gruan

NjĂ« ngjarje e rĂ«ndĂ« ka ndodhur nĂ« PejĂ«, ku njĂ« grua Ă«shtĂ« vrarĂ« me armĂ« zjarri nga bashkĂ«shorti.

Policia njofton se bashkëshorti i viktimës është arrestuar, ndërsa krimi dyshohet se ka ndodhur në banesën e çiftit.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i prokurorisë në Pejë, Shkodran Nikçi.

“Kryeprokurorit dhje Prokurori i krimeve tĂ« rĂ«nda sĂ« bashku me tĂ« gjitha njĂ«sitet policore relevante janĂ« nĂ« vendin e ngjarjes ku dyshohet se bashkĂ«shorti e ka vrarĂ« gruan e tij. I dyshuari Ă«shtĂ« arrestuar dhe i Ă«shtĂ« sekuestruar arma, ndĂ«rsa nĂ« vendin e ngjarjes janĂ« duke u kryer tĂ« gjitha hetimet e nevojshme. Jemi nĂ« pritje tĂ« ekipit tĂ« mjekĂ«sisĂ« ligjore pĂ«r tĂ« marrĂ« trupin e pajetĂ«â€, ka thĂ«nĂ« Nikçi.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts