Lifestyle Sport

Loredana i jep fund beqarisë? Këngëtarja nxit dyshimet për fejesë me futbollistin 22-vjeçar (Foto)

loredana i jep fund beqarise kengetarja nxit dyshimet per fejese me futbollistin 22 vjecar foto
loredana i jep fund beqarise kengetarja nxit dyshimet per fejese me futbollistin 22 vjecar foto

TIRANE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Loredana Zefi po shijon prej disa muajsh romancën me futbollistin gjerman, Karim Adeyemi. Mirëpo mesa duket gjërat mes dyshes janë bërë më serioze, ka qenë vetë artistja që nxiti dyshimet se çifti kanë hedhur hapin e radhës.

Loredana ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një foto të saj, ndërsa në sy ra dy unazat me gurë në gishtin e “fejesës”.

Postimin këngëtarja e ka shoqëruar me një foto të Adeyemit teksa bënte me duar një zemër, duke mos treguar më shumë nëse lidhja e tyre e dashurisë ka çuar në një stad tjetër, atë të fejesës apo jo.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts