Lifestyle

Meghan dhe Harry në publik pas shumë kohësh dhe s’e kursejnë një puthje në buzë

meghan dhe harry ne publik pas shume kohesh dhe se kursejne nje puthje ne buze
meghan dhe harry ne publik pas shume kohesh dhe se kursejne nje puthje ne buze

Meghan Markle dhe Princi Harry shkëmbyen një puthje në fund të një dite emocionuese poloje në Sfidën Royal Salute Polo në Wellington, Florida.

Pas triumfit të ekipit të Harry-t, Meghan me krenari i dhuroi atij një trofe dhe çifti ndau një puthje.

Meghan dhe Harry shfaqen publikisht pas shumë kohësh dhe s’e

Dëshmitarët e përshkruan Dukën dhe Dukeshën e Sussex-it si të dashur dhe të gëzuar gjatë gjithë ngjarjes, dhe Meghan shkëlqente teksa mbështeti Harry-n në ditën e tij fitimtare.

“Ata ishin shumë të dashur me njëri-tjetrin”, tha një burim për PEOPLE. “Meghan dukej vërtet e lumtur. Ata u mbajtën për dore kur arritën dhe biseduan me të gjithë atje. Ishte nata e Harry-t për të shkëlqyer dhe Meghan ishte shumë mbështetëse.”

Momenti i tyre intim i bëri jehonë ishte i ngjashëm me atë që ndodhi pak kohë pas dasmës së tyre mbretërore, kur Meghan i dha një puthje urimi Harry-t në një ndeshje bamirësie polo, në korrik 2018.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts