Sport

Moti i keq, shtyhet përfundimisht Dinamo City-Teuta

moti i keq shtyhet perfundimisht dinamo city teuta
moti i keq shtyhet perfundimisht dinamo city teuta

Departamenti i Garave nĂ« FSHF bĂ«n me dije se ndeshja e javĂ«s s 27-tĂ« tĂ« kategorisĂ« “Abissnet Superiore”, Dinamo City – Teuta nuk do tĂ« luhet sot pĂ«r shkak tĂ« reshjeve tĂ« kushteve atmosferike.

PavarĂ«sisht pĂ«rpjekjeve tĂ« mĂ«dha e tĂ« vazhdueshme tĂ« stafit tĂ« klubit durrsak pĂ«r tĂ« rikthyer fushĂ«n e stadiumit “Niko Dovana” nĂ« normalitet, reshjet e mĂ«dha tĂ« shiut e bĂ«jnĂ« tĂ« pamundur zhvillimin e ndeshjes. NĂ« ditĂ«t nĂ« vazhdim Departamenti i Garave nĂ« FSHF do tĂ« vendosĂ« edhe pĂ«r datĂ«n se kur do tĂ« luhet kjo ndeshje.

(J.S/BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts