Sport

Ndeshja ndaj Dinamos, një mungesë për Teutën

ndeshja ndaj dinamos nje mungese per teuten
ndeshja ndaj dinamos nje mungese per teuten

Teuta mbylli dje përgatitjet për ndeshjen e sotme me Dinamon, ku trajneri Edi Martini ka dhënë orientimet e fundit për të tijtë për sfidën e prapambetur nga faza e tretë.

Durrsakët nuk kanë probleme fizike përpara kësaj ndeshjeje, ku mungesa e vetme është ajo e Ergis Arifit, i cili ka plotësuar numrin 4 të kartonëve të verdhë dhe është i skualifikuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts