BigBrother VIP

Nga veza në kokën e Romeos, tek vezët në shtrat/ Ledjona dhe Françeska shpjegojnë veprimet e tyre

nga veza ne koken e romeos tek vezet ne shtrat ledjona dhe franceska shpjegojne veprimet e tyre

22:30 – 19.03.2024

Nga veza në kokën e Romeos, tek vezët në shtrat/ Ledjona dhe Françeska shpjegojnë veprimet e tyre

nga veza ne koken e romeos tek vezet ne shtrat ledjona dhe franceska shpjegojne veprimet e tyre
nga veza ne koken e romeos tek vezet ne shtrat ledjona dhe franceska shpjegojne veprimet e tyre

Ledjona: Kërkoj ndjesë për atë veprim. Është herë e parë që ndodh nga unë. Unë e kam treguar gjatë qëndrimit tim se e vlerësoj ushqimin, e kam treguar dhe te ferma. Ai veprim kam ardhur pas këndimit të refrenit të këngës nga Romeo, i cili më është drejtuar me fjalët dele, ushtar e ofendime të tjera. Mbaj përgjegjësi, e kam nisur si shaka pa menduar se do marrë këto përmasa.

Françeska: Vezët që hodha unë ishtin të skaduara sepse i kisha më parë. Veprimi im nuk ishtei cekur sa duket. Pas një dite shumë të gjatë dhe zënkave që arritën kulmin mes dy meshkujve. Jam përpjekur të hspreh mendimin tim, por nuk më lejojnë dhe më dalin para me fjalët më denigruese. Unë isha shumë e nxehur dhe en garkuar dhe e bëra për të tërheuqr vëmendje. Debati u shty në hajde injorojmë Françeskën dhe u shua pas atij veprimi.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts